صدای جمهوری اسلامی ایران
display result search

نمایندگان خبرگان رهبری، مراجع عظام، ائمه جمعه و مسئولان مختلف سراسر کشور، مردم را به شرکت در راهپیمایی دعوت کردند.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مراکز استان ها، ایران آماده خلق حماسه ای دیگر است؛ فردا رودی به خروشانی کارون، کوهی به استواری دماوند و خلیجی به همیشگی فارس شکل می گیرد.

فارس، ترک، کرد، لر، بلوچ، عرب و ترکمن همه می آیند تا نشان دهند اینجا سرزمین عشق، ایثار و شهادت است؛ فردا من و تو «ما» می شویم و به رود خروشان ملت می پیوندیم.

فردا آسمان ایران دیدنی است؛ فردا از شمال تا جنوب و شرق تا غرب، موج اتحاد و همبستگی دیده می شود.

هم وطن فردا روز من و توست؛ با گام های استوار می آئیم به عشق وطن؛ وعده دیدار ما فردا در جای جای ایران اسلامی.
دعوت نهادهای حوزوی از مردم برای شرکت در راهپیمایی
مجلس خبرگان رهبری و جامعه مدرسین حوزه علمیه قم مردم را به حضوری چشمگیر در راهپیمایی 22 بهمن دعوت کردند.
مجلس خبرگان رهبری با صدور بیانیه و اعضای جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با صدور اطلاعیه ای از ملت شریف ایران خواستند همچون سال های گذشته با حضور بی نظیر خود در راهپیمایی 22 بهمن عزم و اراده فولادین خود را در دفاع از اسلام و انقلاب به رخ جهانیان بکشند.
دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم هم ضمن دعوت به حضور پرشور در راهپیمایی اعلام کرد: دشمنان قسم خورده انقلاب که دل به نابودی این نظام مقدس خوش کرده اند، فردا شور و شعور انقلابی ملت همیشه در صحنه ایران اسلامی را به نظاره خواهند نشست.

دعوت مراجع عظام برای حضور در راهپیمایی:

حضرات آیات مکارم شیرازی، نوری همدانی، جوادی آملی و علوی گرگانی مردم را به شرکت پرشور در راهپیمایی 22 بهمن دعوت کردند.

مراجع عظام از آحاد مردم ایران خواستند با حضور گسترده خود، پاسخ محکمی به دشمنان انقلاب دهند.

آیت الله مکارم شیرازی ، دسیسه های دشمنان اثری در اراده ملت ایران برای دفاع از اسلام و انقلاب ندارد افزود: فردا ملت غیور ایران یکبار دیگر دشمن را نا امید می کند و کوبنده تر از سالهای گذسته علاقه مندی خود به انقلاب اسلامی را نشان می دهد.

آیت الله نوری همدانی هم با اشاره به اینکه ، این انقلاب با هزینه های سنگینی به پیروزی رسیده است گفت: دشمنان ما 40سال است که خواب از چشمانشان ربوده شده و هر لحظه منتظر نابودی انقلاب هستند اما مردم ما بار دیگر در یوم الله 22بهمن دشمنان را خوار و ذلیل خواهند کرد.

آیت الله علوی گرگانی ، مردم ایران را صاحبان اصلی انقلاب اسلامی دانست و گفت: ما باید قدردان این ملت شریف و وظیفه شناس باشیم چرا که همیشه در هر شرایطی برای دفاع از اسلام و انقلاب بیش از انتظار ما در صحنه حضور داشته اند و فردا نیز با حضور خود وفاداری خود را به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران نشان خواهند داد.

آیت الله جوادی آملی هم انقلاب اسلامی را نعمتی بزرگ و بی نظیر از جانب خداوند دانست و افزود: این انقلاب، آقایی و سروری را به این ملت بازگرداند و بی شک ملت همیشه در صحنه ایران نیز فردا با حضور خود شکر این نعمت را به جا خواهند آورد.
00:00
02:13
کد ویدیو
دانلود

دعوت نماینده مجلس خبرگان استان فارس برای حضور در راهپیمایی 22 بهمن

در ابتدای بیانیه آیت الله احمد بهشتی آمده است: در پگاه چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی، استان پهناور و پهلوان خیز فارس، مهد شیر مردان و مأمن زنان آزاده، معراج پانزده هزار شهید سرافراز یک بار دیگر با حشور چشمگیر و بی نظیر خود در راهپیمایی 22 بهمن، چشم جهان را خیره خواهد کرد.دعوت آیت الله احمد بهشتی برای حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن
نماینده مردم استان فارس در مجلس خبرگان در بخشی دیگر از پیام خود "مردم قهرمان و سلحشور فارس" را از آغاز انقلاب شکوهمند اسلامی "همواره حماسه ساز و افتخار آفرین" توصیف و اصافه کرده است: مردم فارس فردا نیز با گام‌های استوار خود در اقیانوسی به عظمت انقلاب، شکوه حضور پر شور خود را به رخ جهانیان خواهد کشید.
آیت الله احمد بهشتی پیام دعوت خود را خطاب به مردم تاریخ ساز فارس با دعا به پایان رسانده است: گام‌های موزونتان استوار، دل‌های پاکان مالامال از ایمان، دشمنانشان خوار و زبون و خدایتان بار و باور باد.

امام جمعه بوشهر: راهپیمایی 22 بهمن با شکوه تمام برگزار می شود

آیت الله غلامعلی صفایی بوشهری ضمن دعوت از مردم برای شرکت گسترده در راهپیمایی 22 بهمن افزود: حضور پرشور مردم در این آیین، مایه سرافرازی نظام و شکست دشمنان خواهد شد.

وی انقلاب اسلامی را استمرار قیام رسول خدا(ص) و اهل بیت (ع) به ویژه حضرت سیدالشهدا(ع) خواند که هدفش حاکمیت ایمان، تقوا، پیشرفت، عدالت، خدمت به مردم و در نهایت سعادت و رستگاری است.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر تصریح کرد: انقلاب اسلامی ایران با طلوع خود معادلات جهانی را به هم ریخت و جهان استکبار را دچار چالش کرد.

آیت الله صفایی بوشهری افزود: همین که اکنون ایران اسلامی پس از گذشت 40 سال از پیروزی انقلاب، با ایستادگی در برابر استکبار، قدرت نخست منطقه به شمار می‌رود معجزه‌ای سیاسی الهی است.

وی تاکید کرد: انقلاب اسلامی ایران به دنبال تحقق آرمان‌ها و ارزش‌های اسلامی است که با عنوان تمدن باشکوه اسلامی از آن تعبیر می‌شود و امیدواریم که با ولایتمداری مردم، تلاش مسوولان و اجرای فرمان‌های رهبر معظم انقلاب روز به روز به این هدف نزدیک‌تر شویم و بر پیشرفت ایران اسلامی افزوده شود.
00:00
01:58
کد ویدیو
دانلود
دعوت مسئولان استان خراسان شمالی برای حضور در راهپیمایی:
نماینده مردم استان در مجلس خبرگان رهبری، نماینده ولی فقیه در استان و استاندار خراسان شمالی ازدعوت از مردم برای حضور با شکوه و عزتمندانه در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن مردم مومن و انقلابی استان برای حضور پرشور در راهپیمایی یوم ا... 22 بهمن دعوت کردند.
در بیانیه مشترک آیت الله حبیب الله مهمان نواز، حجت الاسلام والمسلمین ابوالقاسم یعقوبی و محمدرضا صالحی آمده است:
22 بهمن روز به ثمر رسیدن نهال شکوهمند انقلاب و نمایش وحدت و یکپارچگی ملتی آزاد و سرافراز است که با پیروی از آرمان های حضرت امام خمینی (ره) در مقابله با توطئه های دشمنان نظام، چون کوهی استوار ایستادند و ولایتمداری خود را به رخ جهانیان کشیدند.
اکنون و در جشن چهلمین بهار پیروزی انقلاب، از یکایک مردم ولایتمدار خراسان شمالی، باب الرضا (ع) و گنجینه معرفت ها دعوت می کنیم ضمن تجدید بیعت با آرمان های والای شهدای گرانقدر و امام شهیدان به ندای رهبر فرزانه خود حضرت آیت الله خامنه ای (مُدّظلهُ العالی) لبیک گویند و افتخاری برای همه ملت های آزاده و عدالتخواه جهان و موجب نا امیدی دشمنان نظام شوند.


دعوت نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی به حضور مردم:
در پیام آیت الله عبادی آمده است: ملت بزرگ ایران امروز در طلیعه چهلمین سال از حیات انقلاب اسلامی به برکت بصیرت دینی، ایمان و شجاعت و با تأسی به فرمایشات حکیمانه حضرت امام خمینی (ره) بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی و رهنمودهای مقام عظمای ولایت حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای(مدظله العالی) در مقابله با استکبار و احیای ارزش‌های اسلامی گام‌های محکم و استواری را برداشته است. دعوت آیت الله عبادی از مردم برای راهپیمایی 22 بهمن

اینجانب با تبریک دهه فجر انقلاب اسلامی، از همه آحاد مردم شریف و بزرگوار خراسان جنوبی دعوت می کنم با حضور پرشور، گسترده و بانشاط در راهپیمایی 22 بهمن ضمن تجدید بیعت با آرمان‌های امام راحل(ره)، رهبر فرزانه انقلاب اسلامی و شهدای عزیز، دسیسه‌ها و نقشه‌های دشمنان انقلاب را نقش بر آب کرده و برگ زرین دیگری به تاریخ افتخارات و حماسه آفرینی‌های خود بیافزایند.
خبر در حال تکمیل است...

مرتبط با این خبر

  • مسائل اصلی اقتصاد کشور بررسی شد

  • نشست هفتگی سران قوا برای مقابله با آثار تحریم‌ها

  • عقل سیاسی پیشنهاددهندگان مذاکره با آمریکا کامل نیست

  • با حکم فرمانده معظم کل قوا؛

  • قای روحانی در جلسه ستاد ساماندهی بازار:

  • با هدف مدیریت هزینه‌ها؛

  • وضعیت آب و هوا؛ کاهش دما در استان های ساحلی خزر

  • مصرف‌کننده نباید هزینه سودجویی عده‌ای را بپردازد

  • انتصاب ریاست سازمان عقیدتی سیاسی ناجا

  • تصویب آیین‌نامه اجرایی پرداخت یارانه در سال 97