صدای جمهوری اسلامی ایران
display result search

مسئولان و مقامات لشکری و کشوری در راهپیمایی 22 بهمن حضور یافتند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما،رئیس جمهور در جمع راهپیمایان 22 بهمن 1396 حضور یافت.
آقای روحانی در خیابان آزادی تقاطع خیابان شادمهر به جمع راهپیمایان 22 بهمن پیوست و در مراسم گرامیداشت سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی شرکت کرد.
آقای روحانی در مصاحبه با خبرنگاران با تبریک سالروز پیروزی انقلاب اسلامی افزود:​ امروز حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن که باشکوه تر از همیشه است پاسخ به توطئه های جدید آمریکا علیه ملت ایران و تحرکات صهیونیست ها در منطقه است.
رئیس جمهور تصریح کرد: ​راهپیمایی 22 بهمن اعلام وحدت و یکپارچگی ملت و پیمان با امام راحل برای ادامه راهشان است.
وی گفت: امسال که در آستانه ورود به چهلمین سال انقلاب اسلامی هستیم باید بیش از همیشه خودمان را برای خدمت به مردم آماده کنیم.
آقای روحانی افزود: سال پیش رو انشاءالله سال موفقیت ها، افتتاح طرح ها، شادمانی ها و سرورها خواهد بود.
رئیس جمهور گفت: سال آینده همه ورزشگاه ها، سینماها، دانشگاه ها و خیابان های ما باید مملو از نشاط باشد و موفقیت بزرگ چهلمین سال انقلاب اسلامی را سال آینده باید به همه دوستان و بدخواهان به خوبی نشان دهیم .
آقای روحانی تصریح کرد: اعلام می کنم دولت بار دیگر با آرمان های امام و مردم رنج کشیده و انقلابی این سرزمین پیمان می بندد که انشاءالله وفادار به آرمان های امام و ملت باشد.

00:00
01:50
کد ویدیو
دانلود
فیلم اصلی

حضور رئیس قوه قضائیه در جمع راهپیمایان/10:36

­حضور مسئولان لشکری و کشوری در راهپیمایی 22 بهمنرئیس قوه قضائیه لحظاتی پیش در جمع عظیم راهپیمایان 22 بهمن حضور یافت.
آیت الله صادق آملی لاریجانی از محل تقاطع خیابان آزادی- نواب همراه با راهپیمایان در جشن پیروزی انقلاب شرکت کرد.
­رئیس قوه قضاییه گفت: مردم امروز هم با حضور باشکوه خود نشان دادند که پای ارزش های انقلاب ایستاده اند و این ارزش ها را رها نکردند.
آیت الله صادق آملی لاریجانی در جمع پرشور راهپیمایان 22 بهمن در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوالی مبنی بر رمز و راز حضور گسترده مردم در همه عرصه های چهار دهه گذشته افزود: خداوند را شاکریم که امروز هم همچون سالهای گذشته مردم با حضور گسترده و با شکوه خود ، اتحاد ملی و اقتدار ملی کشور را به همه جهانیان نشان دادند.
وی این حضور گسترده را پاسخی مهم به همه توطئه های دشمنان خواند و افزود: این حضور پاسخ قاطعی به یاوه گویی های دشمنانی است که می خواهند در صفوف ملت ما تفرقه ایجاد کنند.
آیت الله آملی لاریجانی گفت: مردم با هر عقیده ای در راهپیمایی ها شرکت می کنند.
حضور علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در جمع راهپیمایان در قم / 10:35
حضور مسئولان در راهپیمایی 22 بهمن
حضور ظریف وزیر امور خارجه در جمع راهپیمایان / 10:35

حضور مسئولان در راهپیمایی 22 بهمنوزیر امور خارجه در راهپیمایی جشن سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی حضور یافت.
محمد جواد ظریف از پل کالج به جمع راهپیمایان پیوست و با قشر‌های مختلف مردم همراه شد.
­وزیر امور خارجه ، ملت ایران را بزرگترین سرمایه راهبردی نظام جمهوری اسلامی دانست.
محمد جواد ظریف در جمع راهپیمایان 22 بهمن در خیابان انقلاب درباره پیام و اهمیت حضور مردم در راهپیمایی امروز گفت : انقلاب اسلامی با حضور مردم در منطقه ای ناامن ، بیشترین امنیت را برای مردم ایجاد کرده اس .
وی افزود: حضور مردم در برابر همه دشمنی ها و فشارها بزرگترین ضامن در بالندگی جمهوری اسلامی ایران است.
رئیس دستگاه دیپلماسی، حضور مردم را که همواره از انقلاب اسلامی حمایت کرده اند بزرگترین سرمایه ایران دانست.

بی پاسخ ماندن تجاوزات صهیونیست ها پایان یافت
وزیر امور خارجه همچنین تاکید کرد : بی پاسخ ماندن تجاوزات رژیم صهیونیستی پایان یافته است.
ظریف در جمع راهپیمایان درباره هدف قرار گرفتن جنگنده ارتش رژیم صهیونیستی در سوریه و تحولات این کشور گفت: صهیونیست ها عادت کرده بودند که بدون هیچ واکنشی به تجاوزشان ادامه بدهند اما دیروز دیدیم که این رویه پایان یافت .
حضور مسئولان در راهپیمایی 22 بهمن حضور مسئولان در راهپیمایی 22 بهمن حضور مسئولان در راهپیمایی 22 بهمن
حضور رئیس مجلس خبرگان رهبری در جمع راهپیمایان / 10:35
­حضور مسئولان در راهپیمایی 22 بهمنرئیس مجلس خبرگان رهبری گفت : همه ما در هر چه اختلاف داشته باشیم، در یک کلمه وحدت داریم : مرگ بر آمریکا.
آیت الله احمد جنتی با حضور در جمع راهپیمایان یوم الله 22 بهمن افزود: پیام راهپیمایی این است که در هر چه با هم اختلاف داشته باشیم، در یک کلمه وحدت داریم : مرگ بر آمریکا . همه ما دشمن آمریکا ، ظلم و زور هستیم.
دبیر شورای نگهبان افزود: ما حسینی، علوی و عاشورایی هستیم. امام بزرگوار و رهبر ما پیشاپیش این جمعیت هستند. آمریکا نمی تواند هیچ غلطی کند. آمریکایی ها هر کاری هم که کنند، نمی توانند بر خدا ، بندگان خدا و این مردم متحد غلبه کنند.
رئیس مجلس خبرگان رهبری با اشاره به دلیل مشکل با آمریکا گفت: آمریکا ظلم می کند و زور می گوید، مردم یمن را سرکوب می کند، اسرائیل هم مردم فلسطین را قتل عام می کند، ما دشمن ظلم هستیم، پیروز هم می شویم.
آیت الله جنتی تاکید کرد: 39 سال با همه تحریم ها و جنگ های نظامی و روانی، سرپا ماندیم و در همه صحنه ها موفق شدیم.چ
حضور حجت‌الاسلام و المسلمین سید میثم و سید مسعود خامنه‌ای فرزندان رهبر انقلاب در جمع راهپیمایان

حضور مسئولان در راهپیمایی 22 بهمن حضور مسئولان در راهپیمایی 22 بهمن
حضور حجت الاسلام و المسلمین غلامحسین محسنی اژه‌ای معاون اول قوه قضائیه در جمع راهپیمایان / 10:34

حضور مسئولان در راهپیمایی 22 بهمن


حضور وزیر صنعت در جمع راهپیمایان /10:35

­حضور مسئولان لشکری و کشوری در راهپیمایی 22 بهمن وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: حضور و مشارکت مردم در صحنه، نقش اساسی در تثبیت نظام مقدس جمهوری اسلامی، شرایط مطلوب تر در فضای داخلی و حفظ یکپارچگی و انسجام ملی دارد.
محمد شریعتمداری امروز در سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اظهار داشت: حضور شکوهمند آحاد مردم جامعه اسلامی در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن، ضمن مایوس کردن دشمنان نظام اسلامی، بار مسئولیت مسئولان نظام را سنگین تر می کند.
وی گفت: امسال با وجود همه مشکلات و گرفتاری های ناشی از فشار نظام سلطه و همچنین برخی مشکلات داخلی، راهپیمایی 22 بهمن ماه بسیار باشکوه تر از سال های پیش برگزار می شود و مردم در آن مشارکت جدی خواهند داشت.
وزیر صنعت، معدن و تجارت افزود: مردم می دانند این حضور و مشارکت عمومی نقش و اثر اساسی در تثبیت نظام مقدس جمهوری اسلامی، بهبود روابط ایران با سایر کشورها و ایجاد شرایط مطلوب تر در فضای داخلی، حفظ یکپارچگی و انسجام ملی دارد.
به گفته شریعتمداری، این مهم در نهایت افزایش رفاه عمومی و بهبود سطح معیشت جامعه نسبت به قبل را به دنبال داشته و وظیفه و بار مسئولیت مسئولان را در قبال قدرشناسی فوق العاده مردم افزون خواهد کرد.
آیین گرامیداشت سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی امروز یکشنبه در سراسر کشور برگزار می شود.

وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: حضور و مشارکت مردم در صحنه، نقش اساسی در تثبیت نظام مقدس جمهوری اسلامی، شرایط مطلوب تر در فضای داخلی و حفظ یکپارچگی و انسجام ملی دارد.
به گزارش خبرگزاری صداو سیما از پایگاه اطلاع رسانی دولت، محمد شریعتمداری امروز در سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اظهار داشت: حضور شکوهمند آحاد مردم جامعه اسلامی در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن، ضمن مایوس کردن دشمنان نظام اسلامی، بار مسئولیت مسئولان نظام را سنگین تر می کند.
وی گفت: امسال با وجود همه مشکلات و گرفتاری های ناشی از فشار نظام سلطه و همچنین برخی مشکلات داخلی، راهپیمایی 22 بهمن ماه بسیار باشکوه تر از سال های پیش برگزار می شود و مردم در آن مشارکت جدی خواهند داشت.
وزیر صنعت، معدن و تجارت افزود: مردم می دانند این حضور و مشارکت عمومی نقش و اثر اساسی در تثبیت نظام مقدس جمهوری اسلامی، بهبود روابط ایران با سایر کشورها و ایجاد شرایط مطلوب تر در فضای داخلی، حفظ یکپارچگی و انسجام ملی دارد.
به گفته شریعتمداری، این مهم در نهایت افزایش رفاه عمومی و بهبود سطح معیشت جامعه نسبت به قبل را به دنبال داشته و وظیفه و بار مسئولیت مسئولان را در قبال قدرشناسی فوق العاده مردم افزون خواهد کرد.
آیین گرامیداشت سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی امروز یکشنبه در سراسر کشور برگزار می شود.
حضور وزیر راه و شهرسازی در جمع راهپیمایان / 10:32

حضور مسئولان لشکری و کشوری در راهپیمایی 22 بهمنوزیر راه و شهرسازی گفت: با راهبری رهبر معظم انقلاب و همت جوانان ایران، آینده‌ای شکوفا و ایرانی آبادان را پیش رو خواهیم داشت.
«عباس آخوندی» امروز یکشنبه در سی و نهمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی گفت: 22 بهمن ماه روزی تاریخی در ایران اسلامی است که در چنین روزی تغییری بنیادین در ایران رخ داد و نظام کشور از سلطنتی به جمهوری اسلامی تغییر کرد.
وی اضافه کرد: در این روز، اراده‌ ملی با رهبری منسجم و مقتدر توانست تغییراتی بنیادین را در ایران رقم بزند.
آخوندی افزود: 22 بهمن این پیام را برای همگان و همه جوانان سرزمین ایران دارد که ما هنوز برای توسعه، رشد و شکوفایی ایران شهر عزیزمان راهی طولانی در پیش داریم و به گام‌هایی بلند و جدید نیاز داریم.
حضور وزیر بهداشت در جمع راهپیمایان / 10:32
حضور مسئولان در راهپیمایی 22 بهمنوزیر بهداشت در جمع عظیم راهپیمایان 22 بهمن حضور یافت.
حسن قاضی زاده هاشمی همراه با راهپیمایان در جشن پیروزی انقلاب شرکت کرد.

حضور کرباسیان وزیر أمور اقتصادی و دارایی در جمع راهپیمایان /10:32

حضور مسئولان در راهپیمایی 22 بهمن


حضور شهردار و رئیس شورای شهر تهران در جمع راهپیمایان /10:32

حضور مسئولان در راهپیمایی 22 بهمنرئیس شورای شهر تهران گفت: 22 بهمن نماد سال‌ها فداکاری ملت ایران برای استقلال و آزادی است.
محسن هاشمی رفسنجانی در مراسم راهپیمایی 22 بهمن اظهار داشت: مردم پس از سال‌ها هنوز هم سر عهد خود هستند و ما مسئولان باید جوابگوی این همه لطف مردم باشیم.

حضور محمد هاشمی در جمع راهپیمایان / 10:31
حضور مسئولان در راهپیمایی 22 بهمن

حضور رئیس سازمان بسیج مستضعفین در جمع راهپیمایان / 10:31

حضور مسئولان لشکری و کشوری در راهپیمایی 22 بهمنرئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: باید آب پاکی را بر دست دشمنان این انقلاب و مردم ریخت زیرا موضوع دفاعی کشور قابل مذاکره نیست و نمی‌توان درباره آن کوتاه آمد.
سردار سرتیپ «غلامحسین غیب‌پرور» در مراسم راهپیمایی 22 بهمن درباره حضور پرشور مردم در راهپیمایی این روز اظهار داشت: مردم این انقلاب را می‌خواهند چون انقلاب برای مردم است؛ در واقع شهدایی که تقدیم این انقلاب شد برای همین مردم است. علاوه بر این رهبری هم که خدا برای ما قرار داده در دل این مردم است، اما باید به این هم دقت کنیم که حضور پرشور مردم به معنای تایید عملکرد برخی مسئولین نیست.
وی افزود : مسئولان باید این حضور را ببینند و عزم خود را جزم کنند تا مشکلات مردم را رفع کنند؛ این مردم خوب و بی‌ریا که همیشه پای کار هستند، استحقاق همه‌گونه خدمت را دارند؛ بنابراین حضور مردم در این راهپیمایی برای آن است که انقلاب اسلامی را متعلق به خود می‌دانند.
سردار غیب‌پرور در ادامه درباره اینکه کشورهای اروپایی و آمریکا بعد برجام به دنبال ایجاد تحریم‌هایی در خصوص فعالیت‌های دفاعی کشورمان هستند، بیان داشت: در حوزه دفاعی کشور به قله‌ای رسیده‌ایم که برای برخی دست نیافتنی است به همین خاطر باید آب پاکی را بر دست دشمنان این انقلاب و مردم ریخت زیرا موضوع دفاعی کشور قابل مذاکره نیست و نه می‌توان درباره آن کوتاه آمد.
وی همچنین درباره فاصله‌ای که بین برخی مسئولین و مردم ایجاد شده است، گفت: اگر مسئولین واقعا خود را از جنس مردم بدانند و در میان مردم باشند، مردم ما همان مردم اول انقلاب هستند اما متاسفانه برخی از مسئولین و مدیران بواسطه کانون‌های ثروت و قدرت از مردم فاصله گرفتند؛ این‌ها باید بدانند که این رفتار هم به ضرر خودشان است و هم به ضرر کشور و انقلاب است لذا در این رابطه چه خوب است که همه مسئولین از رهبر انقلاب الگو بگیرند.
رئیس سازمان بسیج مستضعفین در خصوص کاهش محافظان مسئولین هم بیان داشت: درباره حلقه‌های محافظین مسئولین خیلی افراطی عمل کردیم باید مقداری در این خصوص کوتاه بیاییم چون هیچ خبری نیست.

حضور وزیر علوم در جمع راهپیمایان / 10:31
­حضور مسئولان در راهپیمایی 22 بهمنوزیر علوم ، تحقیقات و فناوری گفت : حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن نشاندهنده علاقه مندی مردم به انقلاب و انسجام ملی است منصور غلامی افزود: هم اکنون در خیابان آزادی حضور دارم و شرکت بالای مردم در این محل، نشان از علاقه مندی به انقلاب و نظام جمهوری اسلامی ایران است .
وزیر علوم گفت : این حرکت عظیم مردم در راهپیمایی 22 بهمن نشان از انسجام ملی است .
حضور رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در جمع راهپیمایان|10:30

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام دقایقی پیش در جمع راهپیمایان 22 بهمن حضور یافت.
آیت الله سید محمود هاشمی شاهرودی از تقاطع خیابان اسکندری - آزادی به جمع راهپیمایان پیوست.
حضور مسئولان در راهپیمایی 22 بهمن حضور مسئولان در راهپیمایی 22 بهمن حضور مسئولان در راهپیمایی 22 بهمن حضور مسئولان در راهپیمایی 22 بهمن
علی شمخانی دبیر شورای عالی امنیت ملی در جمع راهپیمایان | 10:13
حضور مسئولان در راهپیمایی 22 بهمندبیر شورای عالی امنیت ملی گفت: آمریکا و کشورهای دیگر هیچ راهی ندارند جز اینکه به سندی که در رابطه با برجام پذیرفته اند، متعهد باشند و جمهوری اسلامی قطعا یک خط اضافه یا کم کردن از این سند را نخواهد پذیرفت.
دریابان علی شمخانی با حضور در جمع راهپیمایان تهرانی در مراسم راهپیمایی 22 بهمن در جمع خبرنگاران درباره تلاش آمریکا برای اصلاح برجام و تشکیل کارگروه اصلاح برجام با سه کشور اروپایی اظهار کرد: روزی که مقرر شد مذاکره‌ای پیرامون توان صلح‌آمیز هسته‌ای جمهوری اسلامی ایران انجام شود، شرط ورود ایران به مذاکرات پذیرش غنی‌سازی ایران بود. در مقابل آنها خود را در برابر دو وضعیت دیدند؛ اول آنکه به ایران حمله کنند اما دیدند که سودی ندارد وشکست خواهد خورد . وضعیت دوم ادامه تحریمها بود و دیدند با وجود استمرار تحریم توان هسته‌ای ایران رو به گسترش است و راه سوم که وجود داشت مذاکره بود و آمدند و مذاکره کردند به این شرط که توان هسته‌ای ایران را به رسمیت بشناسند.
وی ادامه داد: امروز هم همین وضعیت است هیچ چاره‌ای غیر از این ندارند که به سندی که پذیرفته‌اند پایبند باشند.
شمخانی تاکید کرد: ایران نه برمبنای گزارش‌های خود بلکه بر مبنای گزارش آژانس بین‌المللی انرژی اتمی تا به حال 9 بار تابعیت خود را نسبت به توافق اعلام کرده است. اگر کسی بخواهد خطی بر این سند اضافه کند و یا از آن کم کند و به نص آن اضافه کند، به طور قطع جمهوری اسلامی نخواهد پذیرفت.
وی در پاسخ به سوالی درباره حمله رژیم صهیونیستی به سوریه گفت: این یک ظلم آشکار است که به مردم سوریه وارد کرده است و سوریه هم تصمیم گرفت معادله یک طرفه بزن در رو را تغییر دهد و یک حادثه جاویدی را در منطقه رقم بزند که منجر به شادی و پخش شیرینی در بین مردم سوریه شد و جا دارد به مردم سوریه این مقاومت را تبریک بگوییم.
دبیر شورای عالی امنیت ملی در پاسخ به سوالی دیگر در خصوص حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن گفت: هنوز ساعت به 10 نرسیده است که شاهد حضور پرشور مردم هستیم و ترکیب سن، جنس با پوشش‌های مختلف قابل توجه است. واقعیت این است که در پیشا40 سالگی قرار داریم و امسال 22 بهمن یک سکو و جهشی برای این است که در طول سال آینده اقداماتی که نسبت به آن تعلق اما تاخیر داریم را با جدیت پیش ببریم. مردم آمدند در صحنه که با خط امام تجدید پیمان کنند و لبیک بگویند به آن.
شمخانی ادامه داد: باید چشم تیز انتقاد و نگاه مردم همراه با رسانه‌ها با یکدیگر ترکیب شوند تا از عادت غلطی که درگیر آن هستیم در همه ابعاد دست بکشیم و برگردیم به وضعیت قبل از خرداد سال 60.
وی تاکید کرد: قدرت ما در بودن مردم و حفظ حیات سیاسی مردم در دفاع از انقلاب است. این مسیری پایان ناپذیر است.
حضور مهدی چمران در جمع راهپیمایان / 10:13

عضو سابق شورای اسلامی شهر تهران، پلیس را نیروی مردمی، مقتدر و دوست داشتنی معرفی کرد و گفت: رویکرد پلیس رفتار مناسب و در تراز انقلاب با مردم عزیز است.
مهدی چمران در حاشیه مراسم راهپیمایی 22 بهمن،با اشاره به حضور پررنگ نیروی انتظامی در تأمین نظم و امنیت این راهپیمایی عظیم و پرشور، اظهار داشت: خوشبختانه نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران مقتدرانه عمل می کند، تلاش ناجا برای تأمین امنیت کشور ستودنی است و شاهدیم که این تلاش توام با اقتدار و اخلاق است.
وی افزود: پلیس امنیتی را تولید و توسعه می دهد که با خوش رویی و اخلاق مداری و در عین اقتدار ایجاد شده است.
عضو سابق شورای اسلامی شهر تهران خاطر نشان کرد: پس از انقلاب، نیروی پلیس؛ نیرویی مردمی ، دوست داشتنی و در عین حال مقتدر بوده و رویکرد آن رفتار مناسب و در تراز انقلاب با مردم عزیز است.
رئیس سابق شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به ناآرامی های اخیر، گفت: در اغتشاشات اخیز نیز شاهد اقتدار توأم با خویشتنداری پلیس بودیم.

حضور فتاح رئیس کمیته امداد امام خمینی در جمع راهپیمایان / 10.12
حضور مسئولان در راهپیمایی 22 بهمن


حضور جمعی از نمایندگان تهران در جمع راهپیمایان/10.13
فاطمه ذوالقدر، فریده اولادقبا، طیبه سیاوشی، فاطمه سعیدی
حضور مسئولان در راهپیمایی 22 بهمن
حضور فرماندهان نیروهای مسلح در جمع راهپیمایان/10.12
حضور مسئولان در راهپیمایی 22 بهمنفرماندهان ارشد نیروهای مسلح با حضور در راهپیمایی روز 22 بهمن در تهران و دیگر شهرها، سالروز پیروزی انقلاب اسلامی را گرامی داشتند.
فرماندهان ارشد نیروهای مسلح از نخستین لحظات آغاز راهپیمایی روز 22 بهمن در تهران و دیگر شهرهای کشور با حضور در جمع راهپیمایان این روز، سالروز پیروزی انقلاب اسلامی را گرامی داشتند.
در تهران امیر سرلشکر «سیدعبدالرحیم موسوی» فرمانده کل ارتش، امیر سرلشکر «عطاالله صالحی» جانشین رییس ستاد کل نیروهای مسلح، سردار سرتیپ «علی عبداللهی» معاون هماهنگ کننده ستاد کل نیروهای مسلح، امیر دریادار «حبیب‌الله سیاری» معاون هماهنگ‌کننده ارتش، امیر سرتیپ «فرزاد اسماعیلی» فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء (ص)، سردار سرتیپ «غلامحسین غیب‌پرور» رییس سازمان بسیج مستضعفین و امیران شاه‌صفی و نصیرزاده فرمانده و جانشین نیروی هوایی ارتش در مسیرهای راهپیمایی حضور دارند.
سردار سرلشکر «قاسم سلیمانی» فرمانده نیروی قدس سپاه نیز در کرمان حضور دارد و سخنران ویژه مراسم روز 22 بهمن در این شهر است.

مرتبط با این خبر

  • مسائل اصلی اقتصاد کشور بررسی شد

  • نشست هفتگی سران قوا برای مقابله با آثار تحریم‌ها

  • عقل سیاسی پیشنهاددهندگان مذاکره با آمریکا کامل نیست

  • با حکم فرمانده معظم کل قوا؛

  • قای روحانی در جلسه ستاد ساماندهی بازار:

  • با هدف مدیریت هزینه‌ها؛

  • وضعیت آب و هوا؛ کاهش دما در استان های ساحلی خزر

  • مصرف‌کننده نباید هزینه سودجویی عده‌ای را بپردازد

  • انتصاب ریاست سازمان عقیدتی سیاسی ناجا

  • تصویب آیین‌نامه اجرایی پرداخت یارانه در سال 97