صدای جمهوری اسلامی ایران
display result search

قدردانی مراجع عظام تقلید از حضور حماسی مردم

مراجع عظام تقلید امروز با حضور در راهپیمایی حماسی روز جهانی قدس، از حضور پرشور مردم روزه دار ایران قدردانی کردند.

آیت الله مکارم شیرازی در حاشیه راهپیمایی روز جهانی قدس در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، با تقدیر از حضور پرشکوه امت اسلامی و اتحاد آنان در حمایت از مردم مظلوم فلسطین گفت: روز قدس موجب فراموش نشدن آرمان فلسطین و زمینه ای برای بازگشت قدس شریف به دامان اسلام است.

وی با بیان اینکه روز جهانی قدس انزوای بیش از پیش استکبار جهانی را به دنبال دارد تاکید کرد: امروز آمریکا و رژیم صهیونیستی منزوی تر از گذشته هستند و آینده از آن مسلمانان است.

آیت الله نوری همدانی با بیان اینکه استکبار جهانی در برابر شور و خروش امت اسلامی تاب مقاومت ندارد و نقشه های آنان محکوم به شکست است گفت: رژیم کودک کش صهیونیستی ضعیف تر از گذشته است و ان شاءالله به زودی سقوط خواهد کرد و امت اسلامی پیروز این میدان است.

آیت الله جوادی آملی هم با قدردانی از امت اسلامی که با پیروی از راه نورانی امام خمینی (ره) برای دفاع از آرمان فلسطین به میدان آمدند افزود: مسلمانان با این حضور پرشور نشان دادند ستم پذیر نیستند و ظلم را تحمل نمی کنند.

وی با اشاره به جنایات رژیم صهیونیستی بر مردم مظلوم فلسطین گفت: بر همگان لازم است از مظلوم حمایت و دست ظالم را از ستم و تعدی کوتاه کنند.آیت الله جنتی با حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس گفت: صبح پیروزی اسلام نزدیک است و بنده با توجه به وعده های نصرت الهی اطمینان خاطر دارم که طولی نمی کشد، قدس شریف به دست جوانان فلسطینی آزاد خواهد شد.
دبیر شورای نگهبان قانون اساسی با بیان اینکه راهپیمایی روز قدس، قوت قلبی برای مسلمانان فلسطین است افزود: به برکت انقلاب اسلامی، امروز ملت فلسطین با قدرت و قاطعیت به مبارزه با رژیم صهیونیستی می پردازد .

آیت الله جنتی با بیان اینکه ظلم پایدار نیست و نصر و پیروزی از آن مسلمانان است تصریح کرد: آمریکا، رژیم صهیونیستی و رژیم آل سعود در حال سقوط هستند.
وی با بیان اینکه در طول تاریخ همواره بین حق و باطل جنگ و درگیری بوده و در نهایت هم همیشه جبهه حق پیروز شده است افزود: شمرها و یزیدها رفتند اما مکتب حسینی باقی و جاودانه شد و در تاریخ معاصر هم شاه رفت و نام و یاد خمینی کبیر باقی ماند.

مرتبط با این خبر

  • وزارت اطلاعات در اطلاعیه‌ای اعلام کرد؛

  • تصویری روشن از انزوای آمریکا؛ تاکید 1+4 بر روابط گسترده‌تر اقتصادی با ایران

  • کنفرانس خبری ظریف و موگرینی؛

  • در دیدار با مدال‌آوران ایران مطرح شد؛

  • پیش فروش محصولات ایران خودرو؛ سوم مهر

  • امروز دوشنبه؛ عزای عمومی

  • کمبود معلم را جبران کرده ایم

  • تشییع پیکر شهدای حادثه تروریستی؛ فردا

  • بیانیه سپاه درباره حادثه تروریستی اهواز؛ اطمینان سپاه به مردم برای انتقام از تروریست‌ها

  • آقای روحانی پیش از سفر به نیویورک: سوءاستفاده آمریکا؛ مانع بهره کشور‌ها از سازمان ملل