صدای جمهوری اسلامی ایران
display result searchقائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی: سردار جعفری فرمانده سپاه پاسداران، سخنران مراسم فردا در تهران است.به گزارش خبرنگار خبرگزاری صداوسیما ، نصرت الله لطفی در نشست خبری که در دفتر مرکزی شورای تبلیغات اسلامی برگزار شد ، با اشاره به برگزاری با شکوه مراسم روز مبارزه با استکبار جهانی مقابل لانه سابق جاسوسی آمریکا ،گفت: این مراسم از ساعت 9:30 صبح یکشنبه در سراسر میهن اسلامی آغاز می شود.

وی گفت: مراسم اصلی روز مبارزه با استکبار جهانی در خیابان آیت الله طالقانی، محل سابق لانه جاسوسی آمریکا یعنی همان مکانی که هیمنه پوشالی آمریکا در سال 1357 توسط جوانان پرشور و انقلابی در هم پیچیده شد برگزار می شود.

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با بیان اینکه این مراسم در هزار مکان در سراسر کشور برگزار می شود، افزود: مراسم امسال به دلایلی از اهمیت ویژه ای نسبت به سالهای قبل برخوردار است و ان شاء الله مردم فهیم، زمان شناس و مقاوم ایران اسلامی متشکل از همه قشرها به صورت متحد و منسجم فردا با حضورشان و سردادن شعار استکبار ستیزی و ضد آمریکایی حماسه خلق می کنند.

لطفی خاطرنشان کرد: ملت ایران پرشورتر از همیشه در مراسم 13 آبان در سراسر کشور به آمریکای عهد شکن و ددمنش خواهند گفت که مقابل توطئه های استکبار همانند 40 سال گذشته ایستاده اند و پاسخ یاوه گویی های رییس جمهور آمریکا را با فریاد مرگ بر آمریکا خواهند داد.

قـائـم مقـام شــورای همـاهـنـگی تبـلیـغات اسـلامـی کشـور در ادامه سخنان خود گفت: آنچه امروز از درگیری ایران و آمریکا شاهدیم نزاع دو کشور نیست بلکه نزاع جبهه ایمان و کفر است که ان شاء الله با شکست کامل جبهه شیطانی به سرانجام می رسد.

لطـفـی افزود: در آستانه روز جهانی مبارزه با استکبار جهانی و یوم الله 13 آبان همه اقشار بصیر، دشمن شناس مردم در سراسر کشور در بیش از 1000 نقطه به خلق حماسه استکبارستیزی می پردازند و یک بار دیگر شکستن هیمنه استکباری نظام سلطه با محوریت آمریکا شاهد یک حماسه با شکوه و یکپارچه دیگر خواهیم بود.

وی با تاکید بر اینکه استکبار ستیزی آموزه ای از کلام الله مجید و برگرفته از تعالیم اسلام است که دائمی و تعطیل ناپذیر است گفت: آنچه امروز از درگیری ایران و آمریکا شاهدیم نزاع دو کشور نیست بلکه نزاع جبهه ایمان و کفر است که ان شاء الله با شکست کامل جبهه شیطانی به سرانجام می رسد.

قـائـم مقـام شــورای همـاهـنـگی تبـلیـغات اسـلامـی کشـور گفت: مراسم امسال به چند دلیل از اهمیت ویژه ای برخوردار است، تظاهرات ضد استکباری 13 آبان علیه نظام سلطه با محوریت آمریکا؛ ساعت 9 و نیم صبح فردا در سراسر میهن اسلامی برگزار می شود که مرکزیت این تظاهرات در تهران خیابان آیت الله طالقانی(ره) در همان خیابانی که لانه جاسوسی سابق آمریکا در سال 1357 توسط جوانان پرشور و انقلابی در هم پیچیده شد با سخنرانی سردار سرلشکر عزیز جعفری فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برگزار خواهد شد.

لطفی با اشاره به قرارگیری در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، این پدیده بی نظیر تاریخی و بین المللی گفت: تظاهرات ضد استکباری امسال همزمان با تشکیل سیاست‌های خصمانه نظام سلطه با محوریت آمریکا علیه نظام اسلامی و قاطبه مردم برگزار می شود،

وی افزود: استکبار جهانی 40 سال است که نتیجه نگرفته است و امسال با نیت شیطانی جدایی مردم از نظام، متمرکز بر اذهان مردم ما شده و به شکرانه چهل سال ایستادگی، مقاومت و پایداری مردم ما در برابر 40 سال دسیسه و توطئه نظام سلطه با محوریت آمریکایی جهان خوار انشالله شکست بزرگتری را در صحنه خواهند داشت.

لطفی اضافه کرد: امسال چندمین بار به دنیا و به همه آحاد مردم منطقه و کشورمان اثبات شد که رژیم ددمنش آمریکا، کماکان دشمن شماره یک بشر و دشمن شماره یک مردم شریف ایران اسلامی است.

وی افزود: رژیم آمریکا اثبات کرد که در قرارداد الجزایر آنچه باعث آزادی گروگان‌های آمریکایی شد وعده های بود که داد اما بعد عمل نکرد، در آزادی گروگان های آمریکایی در لبنان با نقش‌آفرینی و وساطت ایران تعهداتی داشت که رژیم آمریکا به تعهداتش عمل نکرد و در مذاکرات برجام هم شاهد و ناظر بودیم که با همه امتیازاتی که داده شد با همه پایبندی ایران به همه تعهدات اما به صورت یکجانبه از برجام خارج شد و یک بار دیگر تحریم‌های ظالمانه خودش را در واقع پایدار کرد.

لطفی افزود: به شکرانه این چهل سال پایداری و شکست توطئه دشمن که قدر مسلم این جنگ خاص تحمیلی آمریکا از نوع روانی اقتصادی و عملی بر ملت ایران هم در آینده نه چندان دور با شکست مفتضحانه مواجه خواهد شد مردم ما مصمم اند یکپارچه در مراسم روز ملی مبارزه با استکبار جهانی حضور حماسی پر شور داشته باشند.

وی درخصوص انتخاب شعار خاص برای سال 1397 گفت: امسال طنین شعار کوبنده مرگ بر امریکا کماکان مستمر خواهد بود تا افول دائمی این رژیم جلاد ددمنش و استکبار ستیز ادامه خواهد داشت و مردم قدرشناس کشورمان در راه حفظ جمهوری اسلامی که از اعظم واجبات و اوجب واجبات است، برای اعتلای کلمة الله و استقرار نظام دینی به صحنه می آیند و جدایی از این نظام را هرگز نمی پذیرند و استکبار جهانی این آرزو را به گور خواهد برد در عین حال یقیناً مردم ما با احساس تکلیف دینی و انقلابی خودشان یک خلق حماسه‌ای و برگ زرین دیگری را بر تاریخ سراسر افتخار ایران اسلامی اضافه خواهند کرد با شعار کوبنده مرگ بر آمریکا و هیهات من الذله .

مرتبط با این خبر

  • در روز‌های پس از شب‌های قدر؛ کاهش ساعت کاری ادارات دولتی

  • إنا أنزلناه فی لیلة القدر

  • از آزادی مطبوعات حمایت می‌کنیم

  • رگبار و رعد و برق در اکثر مناطق

  • خروج آمریکا از برجام اشتباه بود

  • اختصاص2500 میلیارد وام قرض‌الحسنه به 4 استان

  • دستور علی عسکری برای صیانت از زبان فارسی

  • ارزِ 4 و 200 ارتباطی با بازار متشکل ارزی ندارد

  • هر عکس یک پیام

  • 30هزار مشکوک التابعیت در کشور وجود دارد