اعزام 22 تیرانداز به جام جهانی باكو

تیم ملی ایران با تركیب 22 تیرانداز قرار است در مسابقات جام جهانی باكو شركت كند.

1401/03/02
|
13:47
|

به گزارش رادیو پیام از ایسنا، مسابقات تیراندازی جام جهانی در سه ماده تفنگ، تپانچه و اهداف پروازی از 6 تا 17 خرداد به میزبانی باكو برگزار می شود. طبق استارت لیست مسابقات تیم ملی ایران با تركیب 22 تیرانداز در این مسابقات شركت خواهد كرد. تیم ملی ایران قرار است چهارشنبه راهی باكو شود.

امیرحسین آقازاده، محمدمجید اقبالیان، سید حسن یگانه، شیوا فرحپور و مرضیه پرورش نیا در بخش تراپ، فاطمه امینی، هادی قره‌باغی، امیرمحمد نكونام، محمدامین رهسپار، مهیار صداقت، آرمینا صادقیان، فاطمه كبیری، فاطمه كرم زاده و نجمه خدمتی در بخش تفنگ و مهدیسا برزگر، هانیه رستمیان، گلنوش سبقت اللهی، زینب طوماری، محمدرسول عفتی، جواد فروغی، وحید گلخندان، و سجاد پورحسینی در بخش تپانچه اسامی تیراندازان اعزامی به این مسابقات است.

این سومین جام جهانی تیراندازی در سال 2022 است. تیم ملی ایران به دلیل آنچه كه نگرفتن ویزا عنوان شد، اولین جام جهانی را كه به میزبانی مصر بود از دست داد. تیم ملی ایران با 13 ملی‌پوش راهی مسابقات برزیل شد كه آنها در بخشی تیمی صاحب یك مدال طلا، یك نقره و دو برنز شدند. در حالی كه الهه احمدی بعد از سال‌ها دوری از تیم ملی به جام جهانی برزیل اعزام شده بود اكنون نام او در این دور از مسابقات نیست.

انتهای پیام

دسترسی سریع