افزایش وام ضروری بازنشستگان كشوری به 15 میلیون/ اعلام نتایج مشمولان وام، انتهای تیرماه

مدیركل امور فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی كشوری از اعلام نتایج مشمولان دریافت وام ضروری بازنشستگان كشوری تا اواخر تیرماه خبر داد و گفت: مبلغ وام ضروری سال 1401 از 12 به 15 میلیون تومان افزایش یافته و به 300 هزار نفر اعطا می‌شود.

1401/04/12
|
10:45
|

درباره زمان اعلام نتایج ثبت‌نام «وام ضروری» بازنشستگان كشوری در سال 1401 اظهار كرد: ثبت‌نام اینترنتی وام ضروری سال 1401 بازنشستگان و وظیفه‌بگیران صندوق در اردیبهشت ماه سال جاری انجام شد.

وی افزود: بررسی سوابق متقاضیان از جمله مجموع وام‌های دریافتی، بهره مندی از سایر تسهیلات صندوق بازنشستگی، میزان حقوق دریافتی و سایر موارد بررسی شده و با اولویت‌بندی و براساس میزان اعتبار تخصیص یافته از سوی بانك عامل در حال انجام است و نتایج نهایی واجدان دریافت وام، اواخر همین ماه اعلام و اولین نوبت وام در مرداد ماه به حساب گروه اول واریز می‌شود.

مدیركل امور فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی كشوری با بیان اینكه كارمزد این وام چهار درصد است گفت: 300 هزار نفر مشمول این وام ضروری هستند و وام مذكور را در هشت نوبت دریافت می‌كنند.

مرتضایی‌فرد اضافه كرد: طی توافقات انجام شده با بانك عامل، اعتبارات و سقف پرداختی تسهیلات به بازنشستگان و وظیفه بگیران صندوق بازنشستگی كشوری افزایش یافته و مبلغ این وام در سال جاری از 12 به 15 میلیون تومان رسیده است.

مدیركل امور فرهنگی و اجتماعی اضافه كرد: 24 هزار نفرباقی مانده از ثبت نام كنندگان دوره قبل وام مشمول دریافت مبلغ 15 میلیون تومانی هستند.

انتهای پیام

دسترسی سریع