«آوای محرم» در رادیو می‌پیچد/ ویژه‌های محرمی اعلام شد

با آغاز ماه محرم و عزاداری اباعبدالله الحسین(ع) شبكه رادیویی پیام و آوا با ویژه‌برنامه‌های «پیام محرم» و «آوای محرم» با عزاداران حسینی همراه می‌شوند.

1401/05/05
|
11:54
|

مهدی شهاب تالی مدیر شبكه رادیویی پیام و رادیو آوا درباره ویژه‌برنامه‌های رادیو پیام و آوا در ماه‌های محرم و صفر گفت: شبكه رادیویی پیام و آوا با آغاز ماه محرم در بخش‌های شش گانه پخش با تولید برنامه‌های كوتاه و آیتم‌های مختلف در قالب متن، تصنیف‌های محرمی، آوازهای آئینی و اخلاقی، مداحی و تعزیه با مخاطبان به عزاداری می‌پردازد.

وی افزود: برای برگزاری باشكوه مراسم عزاداری اباعبدالله الحسین (ع) رادیو پیام با تولید و پخش ویژه برنامه «پیام محرم» با مدیحه سرایی ذاكرین اهل بیت (ع) به استقبال ماه محرم می‌رود.

مدیر رادیوهای پیام و آوا گفت: ویژه برنامه «پیام عاشورا» باهدف پاسداشت عاشورا و مكتب حسینی كه با حضور كارشناسان مذهبی و ادبی از قیام امام حسین (ع) و یارانش روایت می‌كند برنامه «پیام آزادگی» به معرفی یاران امام حسین (ع) و تبیین ویژگی‌های آنان می‌پردازد.

وی ادامه داد: شبكه رادیویی آوا در ایام سوگواری اباعبدالله الحسین (ع) با برنامه «آوای محرم» با پخش مداحی، تصنیف‌های محرمی، روضه آوازهای آئینی و اخلاقی در وصف امام حسین (ع) همراه مخاطبان خود در سراسر جهان خواهد بود. برنامه «آوای عاشورا» به موسیقی آئینی و پخش مداحی با گویش‌های محلی و عزاداری در مناطق مختلف كشور می‌پردازد.

شهاب تالی در پایان گفت: فضای مجازی رادیو پیام در ایام سوگواری حضرت اباعبدالله الحسین (ع) با برگزاری پویش «حسینیه پیام» از اول ماه محرم تا پایان ماه صفر با عزادران حسینی همنوا می‌شود. علاقه مندان می‌توانند برای شركت در پویش «حسینیه پیام» در ایام ماه محرم و صفر از مراسم عزاداری هیئات مذهبی عكس و ویدئو تهیه و ارسال كنند. تصاویر ارسالی با نام و عكس ارسال كننده از رادیونمای پیام و آوا پخش می‌شود پس از داوری به سه تصویر برگزیده جایزه نقدی اهدا می‌شود.

همچنین ویدئوهای ارسالی در صفحه اجتماعی رادیو پیام به نشانیradiopayam.ir به اشتراك گذاشته می‌شود به سه ویدئویی كه بالاترین بازدید را داشته باشند جایزه نقدی اهدا می‌شود.

هموطنان عزیز برای كسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به پایگاه اطلاع رسانی رادیو پیام، رادیونما و صفحه اجتماعی رادیو پیام مراجعه كنند

دسترسی سریع