كاراته دانشجویان جام‌جهانی را از دست داد

تیم كاراته دانشگاه آزاد به دلیل تاخیر در ثبت نام، فرصت حضور در مسابقات جام جهانی ورزش های رزمی دانشجویان را از دست داد.

1401/06/30
|
11:23
|


به گزارش رادیو پیام از خبرگزاری مهر، رقابت‌های جام‌جهانی ورزش‌های رزمی دانشجویان طی روزهای آینده به میزبانی تركیه در شهر سامسون آغاز خواهد شد. تیم كاراته دانشگاه آزاد كه قرار بود به نمایندگی از ایران در این رقابت‌ها حضور داشته باشد، به دلیل ثبت نام نشدن اعضای تیم از سوی مسئولان روابط بین الملل فدراسیون ورزش دانشجویی، حضور در این مسابقات را از دست داد.

احمد صافی سرمربی تیم كاراته دانشگاه آزاد در این مورد به خبرنگار مهر گفت: با تمام زحماتی كه ورزش دانشگاه آزاد برای برگزاری مسابقات انتخابی، اردوهای آماده سازی و تدارك كافی برای این رقابتها متحمل شده بود، این كار انجام نشد. گویا روابط بین الملل ورزش دانشگاهی به موقع ثبت نام‌ها را انجام نداد و من نیز با وجود ارتباطات خود تلاش كردم، ولی به دلیل پایان مهلت ثبت نام، شرایط مهیا نشد.

وی افزود: دانشگاه آزاد كلیه كارهایی را به لحاظ اداری، تشكیلاتی و ارسال مدارك به بهترین شكل و در زمان مقرر انجام داده بود. حتی آقایان اعلام كردند كه كاراته اولین و كامل‌ترین تیم بود. ولی اینكه چرا چنین شد، واقعاً مشخص نیست.

سرمربی تیم كاراته دانشگاه آزاد در پایان صحبت‌های خود گفت: من فكر می‌كنم در بخش بین الملل فدراسیون ملی دانشجویی صورت گرفته است. اگر علت‌هایی دیگری دارد ما خبری نداریم. تیم ما خیلی بود. 16 كاراته كایی كه قرار بود به این مسابقات اعزام شوند یك فرصت بسیار خوب را از دست دادند. تمامی كارها را انجام داده بودیم و فكر می‌كنم كه مسئولان مربوطه باید جواب قانع كننده‌ای برای این سهل انگاری داشته باشند.

دسترسی سریع