پیام قدس ویژه برنامه رادیو پیام درروز جهانی قدس

با فرارسیدن آخرین جمعه ماه مبارک رمضان و نامگذاری آن از سوی معمار کبیر انقلاب اسلامی‌ به روز جهانی قدس، از رادیو پیام ویژه برنامه" پیام قدس " به روی آنتن می‌رود.

1399/02/31
|
11:40

پیام قدس ویژه برنامه رادیو پیام درروز جهانی قدس
با فرارسیدن آخرین جمعه ماه مبارک رمضان و نامگذاری آن از سوی معمار کبیر انقلاب اسلامی‌ به روز جهانی قدس، از رادیو پیام ویژه برنامه" پیام قدس " به روی آنتن می‌رود.
به گزارش روابط عمومی رادیو پیام؛ مریم رستمی مدیر طرح وتولید رادیو پیام گفت: شبکه رادیویی پیام با تدارک ویژه برنامه های متنوع در مناسبت های تقویمی آخر ماه مبارک رمضان، روز جهانی قدس، روز آزاد سازی خرمشهر،عید سعید فطر ، این ایام را گرامی می دارد.
وی در ادامه بیان کرد برنامه های " پیام قدس" از بخش شامگاهی روز پنجشنبه آغاز و در بخش شامگاهی روز جمعه پایان می پذیرد. سخنرانی مقام معظم رهبری در روز قدس بصورت زنده پخش می شود.
رستمی درادامه افزود:رادیو پیام در روز عید سعید فطر نیز با تولید ویژه برنامه "پیام فطر " به استقبال عید بزرگ مسلمانان می رود .در این روز رادیو پیام ضمن پخش نماز عید سعید فطر با بخش های متنوع وجذاب همراه مخاطبان خواهدبود.
همچنین رادیو پیام درروزسوم خردادروز آزاد سازی خرمشهر با تولید وپخش برنامه های دلدادگان ( پخش صدای رزمندگان و...) برنامه صدا ،سکوت،حماسه(بررسی فیلم های مربوط به آزادسازی خرمشهر همراه با پخش موسیقی فیلم ،پرنیان صدا که در این برنامه هم بخشهایی از برنامه های تولید وپخش شده در دوران جنگ و آزادسازی خرمشهرپخش خواهد شد. وی گفت رادیو آوا نیز با پخش ترانه های سنتی ،پاپ ومحلی در بخش های مختلف شبکه و برنامه عشق می نوازد به بررسی ترانه های مربوط به آزادسازی خرمشهر می پردازد.
مدیر طرح وتولیدرادیوپیام در پایان گفت : رادیوپیام در سالروز رحلت بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) در روز‌های 13 و 14 خرداد ضمن پرداخت به وصیت نامه سیاسی الهی و اندیشه‌های حضرت امام خمینی (ره) متناسب با شرایط روز جامعه به مسائل اجتماعی، اخلاقی و تربیتی درقالب کلام می‌پردازد. همچنین درروز پانزدهم خردادضمن پخش بیانات حضرت امام (ره) ومقام معظم رهبری با موضوع 15 خرداد در بخش های مختلف شبکه در قالب کلام وموسیقی به این مناسبت می پردازد. رادیو آوا هم بافضاسازی مناسب در سالروز ارتحال حضرت امام (ره)، و 15 خرداد بصورت ویژه در قالب متن‌های روایی و موسیقی‌های مناسب مخاطبانش را همراهی می‌کند.

دسترسی سریع