هرمز شجاعی مهرمهمان این هفته پرنیان صدا

شبکه رادیویی پیام از رادیو دوستان با یک مهمانی ساده و خاطره انگیز از طریق بهترین بسته های شنیداری پذیرایی می کند.

1399/02/31
|
17:18

هرمز شجاعی مهر مهمان این هفته پرنیان صدا
شبکه رادیویی پیام از رادیو دوستان با یک مهمانی ساده و خاطره انگیز از طریق بهترین بسته های شنیداری پذیرایی می کند.
به گزارش روابط عمومی رادیو پیام: شبکه رادیویی پیام برای پذیرایی از مخاطبان رادیو کمیاب ترین و خاطره انگیزترین صداها و برنامه‌ها ی رادیویی را پخش می کند.این برنامه ها حاصل هنرمندی هنرمندانی است که در طول هشتادسال عمر این رسانه گرم همیشه همراه وهمدم مردم در تمام لحظات زندگی بوده اند.در برنامه این هفته پرنیان صدا که مصادف با شب سوم خرداد سالروز آزاد سازی خرمشهر می باشد. شما شنونده بخش هایی از برنامه های رادیو دردوران جنگ تحمیلی و حماسه بزرگ رزمندگان اسلام در آزاد سازی خرمشهر خواهید بود. ازدیگر بخش های متنوع وجذاب برنامه می توان به مسابقه ، معرفی و گفتگو با پیشکسوتان رادیو ،پخش موسیقی های نوستالوژیک و... اشاره کرد.
میهمان ویژه این هفته "پرنیان صدا "هرمز شجاعی مهر گوینده و مجری پیشکسوت رادیو می باشد. شجاعی مهر در سال 1361 کار در رسانه ملی را با گویندگی در رادیو آغاز کرد و به اجرای برنامه‌هایی چون سلام صبح بخیر را در کارنامه خود دارد.
همزمان باپخش زنده "پرنیان صدا" روزهای جمعه ازساعت 22 الی 2 بامداد از بخش شبانگاهی رادیوپیام با اجرا وتهیه کنندگی سعید توکل این برنامه ازطریق سایت رادیو پیام و اپلیکیشن ایرانصدا بصورت تصویری پخش می شود.
گفتنی است همزمان با پخش برنامه جذاب از آنتن شبکه رادیو تصویری پیام نیز همسو با برنامه تصاویر مرتبط به نمایش می‌گذارد تا لحظات شاد و مفرحی را برای مخاطبانش به ارمغان بیاورد. متقابلا مخاطبان این برنامه برای مشارکت در این برنامه می توانند تصاویر و صوت های قدیمی رادیو را که در آلبوم های شخص شان دارند با سایر مخاطبان رادیو پیام در سراسر کشور به اشتراک بگذارند. از این رو شنوندگان محترم رادیو پیام می توانند از طریق درگاه‌های ارتباطی این شبکه "کانال پیام رسان سروش" و یا "سایت رادیو پیام" تصاویر و صوت های قدیمی را ارسال و تصاویر ارسالی را با نام و تصویر خودشان در رادیو نمای رادیو پیام و آوا مشاهده کنند.

دسترسی سریع