راه اندازی "پویش تابستان من" در رادیو پیام


رادیو پیام با پویش «تابستان من» هموطنان را در سفرهای تابستانی همراهی می‌كند.

1401/04/01
|
12:01
|

مهدی شهاب تالی مدیر رادیو پیام و آوا گفت: شبكه رادیویی پیام با هدف معرفی جاذبه های گردشگری ،تاریخی ،فرهنگی ،دیدنی وتفریحی كشور با راه اندازی پویش "تابستان من " هموطنان را در سفرهای تابستانی همراهی می كند.

شهاب تالی افزود: باتوجه به آغاز سفرهای تابستانی و كاهش محدودیت های سفر بعداز دوران پیك كرونا با برنامه ریزی صورت گرفته در نظر داریم با پویش" تابستان من " ضمن همراهی هموطنان عزیز درسفرهای تابستانی بتوانیم زمینه لازم نسبت به معرفی جاذبه های گردشگری و مكان های تاریخی ، دیدنی ،تفریحی وبكر كشور رابه هموطنان در سراسر كشور محیا كنیم .

مدیر رادیو پیام گفت: مخاطبان برای شركت در این پویش می تواننداز مناظر طبیعی ،تاریخی ،دیدنی كشور عكس و فیلم تهیه و با معرفی كامل محل موردنظر به همراه عكس خودشان به رادیو پیام ارسال كنند تصاویر ارسالی در رادیونمای رادیو پیام و آوا با نام و مشخصات ارسال كننده پخش ویدیوهای ارسالی شركت كنندگان بهمراه تصاویر ارسالی در صفحه اجتماعی رادیو پیام بارگذاری می شود به تصاویر و ویدیوهایی كه بالاترین بازدید را داشته باشد جایزه نقدی اهداء خواهدشد.

علاقه مندان برای كسب اطلاعات بیشتر می توانند به صفحه اجتماعی رادیو پیام درفضای مجازی به نشانی radiopayam.ir مراجعه كنند.

گفتنی است مخاطبان شبكه‌های رادیویی پیام و آوا می توانند علاوه بر گیرنده رادیو از طریق درگاه‌های ارتباطی و فضای مجازی رادیو پیام و آوا اطلاعات لازم رادریافت و تعامل خود را با این دو شبكه داشته باشند و از ظرفیت های ایجاد شده بهره لازم را كسب كنند.

دسترسی سریع